Nabídky míst na školách pro studenty a absolventy

Jste našimi studenty či absolventy a sháníte práci? Jste řediteli škol či jiného vzdělávacího zařízení pracujícího s dětmi? Hledáte naše absolventy, hledáte nové členy svého sboru? Právě pro Vás jsme připravili novou sekci s nabídkami pracovních míst.

Pro zjednodušení přístupu byla v pravé části titulní strany webových stránek fakulty (viz obrázek) umístěna záložka Nabídky míst na školách pro studenty a absolventy. Po kliknutí na text Pracovní nabídky škol se zájemcům otevře přehled volných pracovních míst na MŠ, ZŠ a SŠ v Plzeňském, Karlovarském, Středočeském a Jihočeském kraji. K vidění jsou také nabídky na další práci s dětmi, např. vedoucí kroužků či táborů.

Případní zájemci z řad ředitelů se mohou s nabídkami obracet na pana proděkana PaedDr. Josefa Kepku, CSc. (kepka@spp.zcu.cz).

26.05.17