AMOS 2019 v3

Seznamovací kurz pro prváky

AMOS je adaptační, motivační a seznamovací kurz od studentů pro studenty.

AMOS 2020

AMOS je tu pro všechny prváky Fakulty pedagogické ZČU v Plzni! Pojeďte s námi a užijte si dva dny plné zábavy, nových tváří, ale také důležitých informací. Adaptační, seznamovací a motivační kurz AMOS je pořádán a organizován studenty za podpory studentského spolku Otevřeno Plzeň a za oficiální podpory Fakulty pedagogické ZČU v Plzni.

Poznej spolužáky ještě před začátkem tvého prvního semestru. Poradíme ti, jak si sestavit rozvrh, co s kredity, jak přežít první zkouškové i kam zajít do knihovny nebo na pivo ;-). AMOS je určen pouze pro FPE, a tak se tam setkáš se svými opravdovými spolužáky a navážeš první vztahy. Nezní to skvěle? Tak na nic nečekej, vyplň přihlášku a vyraz s námi za dobrodružstvím!

A jak to celé vzniklo? Parta kamarádů se rozhodla, že svým spolužákům usnadní nástup na vysokou. Tak se zrodil AMOS! Zkrátka vezmeme prváky na jejich první společnou akci a užijeme si trochu té neformální zábavy. AMOS je tak opravdu pořádaný studenty jako neformální společenská a přátelská akce. Nemáme z ní žádný zisk. Zkrátka se společně složíme na skvělý pobyt v přírodě a užijeme si bohatý program, který jsme pro všechny zajistili. To zní super, ne?

Kontakt: amos@otevreno.org

Facebook

Událost na Facebooku

Přihláška pro rok 2020

Informace pro rok 2020: kurz se bude odehrávat v Plzni ve dnech 18. až 20. září

Afterparty kurzu 2020: 20. 9., 19 hodin, VŠ klub Pivoňka (FB událost)