AMOS 2019 v3

Seznamovací kurz pro prváky

AMOS je adaptační, motivační a seznamovací kurz od studentů pro studenty.

AMOS 2021

Srdečně tě zveme na Adaptační – MOtivační – Seznamovací kurz pro první ročníky v roce 2021!

Pojeď s námi a získej spoustu užitečných informací, nové přátele a skvělé zážitky. Pomůžeme ti rozkoukat se na vysoké škole, poradíme, kde a co je třeba zařídit, jak zvládnout první zkoušky i kam zajít po škole se spolužáky na pivo nebo limonádu 😉. Začátek vysoké může být snadný, stačí znát ty správné lidi!

Čekají tě dva dny nabité poznáváním, ale hlavně skvělou zábavou! Nebude chybět kulturní program, filmový večer, párty s grilováním, sportovní aktivity, osobnostní rozvoj a… Nech se překvapit! Kompletní program vyvěsíme již brzy na facebookové stránce AMOS!

AMOS je seznamovák od studentů pro studenty organizovaný pod křídly studentského spolku Otevřeno Plzeň za podpory Fakulty pedagogické ZČU v Plzni. A co je nejlepší? AMOS je určený pouze a právě nastupujícím studentům FPE! Proč je to tak skvělá zpráva? Protože se seznámíš se svými opravdovými spolužáky z pajdy, s nimiž budeš trávit celé studium, vyměňovat si zápisky, sdílet zážitky a budovat přátelství.  Chceš vědět víc? Sleduj novinky na nové facebookové stránce AMOS. Můžeš se nás také na cokoliv zeptat na e-mailu AMOS@otevreno.org.

A kde a kdy se letos AMOS uskuteční? 

Zapiš si do diáře:

  • odjezd 17. 9. 2021 ráno – návrat 19. 9. 2021 dopoledne
  • celé dva dny strávíme v rekreačním kempu Ejpovice
  • bude tě to stát 675 Kč a nic navíc (475 Kč pro ty, co zvolí ubytování ve vlastním stanu)
  • přihláška bude dostupná TADY od 1. 7. 2021
  • dotazy směřuj na AMOS@otevreno.org
  • sleduj náš facebook @AMOSKURZ a dozvíš se o všem jako první

ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU VYPLNÍŠ ZDE

Těšíme se na tebe!

Tým studentů AMOS