celozivotni_vzdelavani_web

Vzdělávejte se s námi celý život

Svět kolem nás se mění a změny přicházejí stále rychleji. Vnímejte je všechny jako příležitosti, které vám mohou pomoci v pracovním či osobním životě.
Prohlédnout kurzy

Další vzdělávání (nejen) pedagogických pracovníků? Určitě s námi.

Jak se už dávno říkávalo, než ke kováříčkovi je lepší jít rovnou ke kováři. S dalším vzděláváním nejen pedagogických pracovníků máme mnoholeté zkušenosti, máme akreditováno zhruba dvě stovky kurzů a programů.

A co nabízíme? S námi si můžete rozšířit či získat svou učitelskou kvalifikaci, prohloubit své znalosti i kompetence, naučit se nové věci. Nabízíme však aktivity i pro neučitelskou veřejnost. Celou nabídku najdete v našem katalogu nebo se ptejte na czv@fpe.zcu.cz či 377 636 020 nebo 377 636 021.

Aktuální nabídku krátkých workshopů a kurzů najdete rovněž v našem novém katalogu.

Koneckonců... Kde jinde by se měl učitel dále vzdělávat než právě na Fakultě pedagogické? Těšíme se na Vás!

Výuka v CŽV v zimním semestru 2020 (aktuální informace)

Kvalifikační a specializační studia realizujeme v zimním semestru 2020 po dobu platnosti mimořádného opatření KHS (tedy během distanční formy výuky na univerzitě) synchronní formou na platformě MS Teams. Výuka je nahrávána a je poskytnuta účastníkům studia, aby mohli ve vzdělávacím procesu pokračovat i v případě nemoci, témata si zopakovat apod., přičemž jsou zachovány rozsah, cíle či personální zajištění programu tak, jak byl akreditován. Dojde-li vzhledem k proměňující epidemické situaci k jakýmkoli změnám v této oblasti, budeme Vás na této stránce neprodleně informovat.
Máte-li jakékoli dotazy, pište prosím na czv@fpe.zcu.cz.

Studujte v každém věku