Potřebuji někoho na doučování nebo online výuku

Studenti a studentky učitelství nabízejí svůj čas a pomocnou ruku všem žákům a žákyním, studentům a studentkám a jejich opatrovníkům, kteří se nyní ocitli tváří v tvář dálkovému vzdělávání a potřebují pomoc s domácím studiem.

Držte si dobrý signál, pojedeme online :-).

Doučování online? Chce to zvyk, ale dá se to zvládnout! Co budete potřebovat? Zařízení s přístupem k internetu. Nemusí to být rovnou počítač, svoji službu udělá i chytrý telefon.  

Kde hledat dobrovolníky a dobrovolnice?

K podání inzerátu můžete využít naši facebookovou skupinu Pomáháme v Plzeňském kraji (doučování, hlídání…), která je přístupná po přihlášení na Facebook z této adresy.

On-line pedagogicko-psychologické krizové poradenství k on-line doučování

Kontakt: komzakovam@seznam.cz, SKYPE: martina komzáková_artetp

Výuka/doučování on-line má svá specifika obecně, u žáků se SVP se pak jedná již o konkrétní problémy, které je potřebné zvládnout, aby spolupráce byla efektivní (např. u žáků s poruchou autistického spektra či u žáků s ADHD a poruchou pozornosti aj.) Taktéž je možné se v současné vypjaté době setkat s různými příběhy dětí, které doučujete a se kterými si nevíte rady, jak je řešit. V takových případech nabízím on-line poradenskou konzultaci na uvedených kontaktech. Zanechte vzkaz s kontaktem, na kterém je možné se s vámi spojit. PhDr. Martina Komzáková, PhD.