Chci nabídnout svou pomoc

Nechcete jen tak sedět doma se založenýma rukama? Zapojte se s námi a pomáhejte tam, kde je to potřeba!

Svou pomoc můžete nabídnout v námi zřízené facebookové skupině Pomáháme v Plzeňském kraji. Poptávka je zejména po online doučování, vypomáhání s úkoly ale i šití roušek.

Chci doučovat, ale nevím jak na to, potřebuji poradit s konkrétním problémem

Pokud se chcete zapojit jako dobrovolník/dobrovolnice nejjednodušší způsob, je přidat se do skupiny výše zmíněné a nabídnout svou pomoc nebo odpovědět na zveřejněné žádosti. Při kontaktní výuce a hlídání pak zvažte rizika a chovejte se ohleduplně nejen k druhé straně, ale také k sobě.  

On-line pedagogicko-psychologické krizové poradenství k on-line doučování

Kontakt: komzakovam@seznam.cz, SKYPE: martina komzáková_artetp

Výuka/doučování on-line má svá specifika obecně, u žáků se SVP se pak jedná již o konkrétní problémy, které je potřebné zvládnout, aby spolupráce byla efektivní (např. u žáků s poruchou autistického spektra či u žáků s ADHD a poruchou pozornosti aj.) Taktéž je možné se v současné vypjaté době setkat s různými příběhy dětí, které doučujete a se kterými si nevíte rady, jak je řešit. V takových případech nabízím on-line poradenskou konzultaci na uvedených kontaktech. Zanechte vzkaz s kontaktem, na kterém je možné se s vámi spojit. PhDr. Martina Komzáková, PhD.

Vaši pomoc jistě také neodmítne Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM (zde).

Nejste z Plzně? Zeptejte se přímo ve vaší obci nebo nabídněte pomoc potřebným z vašeho sousedství :-).