AMOS_2021

Seznamovací kurz pro prváky

AMOS je adaptační, motivační a seznamovací kurz od studentů pro studenty.

AMOS 2023

Adaptační – MOtivační – Seznamovací kurz pro první ročníky!

Pojeď s námi a získej spoustu užitečných informací, nové přátele a skvělé zážitky. Pomůžeme ti rozkoukat se na vysoké škole, poradíme, kde a co je třeba zařídit, jak zvládnout první zkoušky i kam zajít po škole se spolužáky na pivo nebo limonádu 😉. Začátek vysoké může být snadný, stačí znát ty správné lidi!

Čekají tě dva dny nabité poznáváním, ale hlavně skvělou zábavou! Nebude chybět kulturní program, filmový večer, párty s grilováním, sportovní aktivity, osobnostní rozvoj a… Nech se překvapit! Mezitím můžeš navštívit třeba facebookové stránce AMOS!

AMOS je seznamovák od studentů pro studenty organizovaný pod křídly studentského spolku Přestávka za podpory Fakulty pedagogické ZČU v Plzni. A co je nejlepší? AMOS je určený pouze a právě nastupujícím studentům FPE! Proč je to tak skvělá zpráva? Protože se seznámíš se svými opravdovými spolužáky z pajdy, s nimiž budeš trávit celé studium, vyměňovat si zápisky, sdílet zážitky a budovat přátelství.  Chceš vědět víc? Sleduj novinky na nové facebookové stránce AMOS. Můžeš se nás také na cokoliv zeptat na e-mailu pauza@fpe.zcu.cz.

Těšíme se na tebe!

Tým studentů AMOS