Slavnostní koncert k 30. výročí "Sametové revoluce"

Katedra hudební výchovy a kultury Fakulty pedagogické Západočeské univerzity pořádá 4. listopadu 2019 v 19 hodin v Korandově sboru, Anglické nábřeží Plzeň, Slavnostní koncert k 30. výročí "Sametové revoluce".
Účinkují Lucie Hilscherová - mezzosoprán, Linda Sítková - varhany, Jiří Bachtík - trubka, Dívčí akademický sbor a Plzeňský akademický sbor.
Koncert se laskavě podpořily město Plzně a farní sbor Českobratrské církve evangelické - Korandův sbor v Plzni. Vstupné je dobrovolné.

Další informace na přiloženém plakátu.

L L

29.10.19