studenti

VŽDY V CENTRU DĚNÍ

S námi budete mít přehled. Již dlouhých 75 let jsme tu pro naše studenty, kterým se pomáháme zorientovat na cestě životem a snažíme se poskytovat jim tu nejlepší výbavu pro budoucí život.

Naše fakulta

Fakulta pedagogická Západočeské univerzity má za sebou dlouhou a bohatou historii, je totiž jednou ze zakládajících fakult univerzity. Minulosti naší fakulty si vážíme, uvědomujeme si však, že nejdůležitější je budoucnost, a proto se snažíme stále posouvat vpřed. Výuku pojímáme tak, aby se získané vědomosti a dovednosti staly základem dalšího poznání a rozvoje. A protože u nás jde teorie ruku v ruce s praxí, úzce spolupracujeme s přidruženými fakultními školami.

Jsme otevřeni rozmanitosti a individualitě – u nás máte nejen možnost vybrat si z pestré škály studijních programů, ale můžete si také zapsat řadu doplňkových předmětů podle toho, co vás baví a zajímá. Kromě toho s námi máte navíc jedinečnou šanci studovat v zahraničí. A ve škole to samozřejmě nekončí, naopak – Plzeň je rušné a živé město, takže ať již chcete vyrazit za kulturou, zábavou či sportem, určitě si přijdete na své. 

14

kateder a center

2400 +

studentů

60 +

oborů a programů